Компанія TCL це:

  • TCL ("The Creative Life") перекладається як «творче життя». Назва представляє прагнення TCL стати однією з найбільш креативних, інноваційних та технологічних компаній.  Заснована в 1981 році, TCL є однією з найбільших корпорацій Китаю з глобальною присутністю на ринку споживчої електроніки.
  • У 2010 TCL став 25-м найбільшим виробником побутової електроніки в світі. У 2013 був названий третім за величиною виробником телевізорів у всьому світі.
  • У TCL працюють більше 75 000 чоловік, відкрито понад 80 офісів продажів по всьому світу. TCL Corporation має 26 науково-дослідних центрів - в Китаї, США, Франції, Сінгапурі і володіє 22 виробничими базами по всьому світу.
Головна будівля компанії в Хойчжоу, Китай

Головна будівля компанії в Хойчжоу, Китай

Про компанію TCL

Головний виконавчий директор Пан Лі Донгшенг

Будучи одним з найбільш визнаних бізнес-лідерів в Китаї, пан Лі Донгшенг зробив TCL одним з трьох найбільших телевізійних брендів в світі і успішно позиціонував TCL як піонера в розвитку зарубіжних ринків китайських компаній.

Про компанію TCL

Представництво в Україні

  • Здійснює продаж устаткування і підтримку гарантійних зобов'язань по всій території України.
  • Наявність обладнання на складах постійно контролюється і оновлюється відповідно до запитів дилера.
  • Популяризація торгової марки серед кінцевого споживача, спільні акції з дилерами, конференції для дилерів, а також постійна рекламна підтримка дає дилеру можливість максимально заявити про себе в клієнтському середовищі.

3

Глобальний рейтинг
продажів

160+

Країни та регіони
охоплення бізнесу

26

R&D центрів

75,000

Працівників по усьому світу

Форма зворотнього зв'язку

Якщо з'явилося більше питань ви можете заповнити форму зворотнього звязку.